Logo Planet Partners – Kolor

PR jest mierzalny

Przekonaj się na przykładach, jak w Planet Partners sięgamy gwiazd.

Komentarze branżowe

Jak wyjść z rutyny kreatywności? Jak branża komunikacji może wykorzystać innowacje dla różnorodności? Co dalej z public relations? Dowiedz się więcej od ekspertów Planet Partners.

Najlepsze realizacje

Dowiedz się jak wsparliśmy wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce, jak dotarliśmy z publikacją do astronautki SpaceX i o tym jak wsparliśmy komunikację 20-lecia Green Caffè Nero.

Dzielimy się wiedzą!

Najnowsze rozwiązania i trendy w komunikacji, raporty i analizy, sprzedaż, marketing i PR. Wyselekcjonowany zbiór najlepszych insightów Planet Partners.

Casebook, stworzony przez zespół ekspertów naszej agencji, powstał z myślą o liderach marketingu i komunikacji – publikacja dostarcza informacji w jakich obszarach agencja może wesprzeć ich biznes, czym jest innowacja w komunikacji i jak wygląda przyszłość branży PR. Casebook jest też obowiązkową lekturą dla początkujących PRowców – znajdą w niej źródło praktycznej wiedzy, dobrych praktyk i ciekawych case studies. To jedyna tak aktualna publikacja na polskim rynku stworzona przez praktyków. Enjoy!

Przeczytaj online