Czerwone korale, czerwone niczym wino…

W Krakowie świętowano -Sukiennice obchodziły  swoje 755 urodziny. Z tej okazji władze Małopolski postanowiły udekorować ten najstarszy dom handlowy w Polsce gigantycznym naszyjnikiem zbudowanym z 30 korali.

Ciekawy ambient skrywa w sobie również niespodziankę . Zaglądając do wnętrza kul można  obejrzeć na specjalnych ekranach pokaz trójwymiarowych fotografii przedstawiających  atrakcje regionu.

Ekspozycja jest częścią kampanii wizerunkowej województwa małopolskiego, realizowanego pod hasłem: Zobacz, co kryje Małopolska. To kontynuacja działań prowadzonych w latach ubiegłych, w których również dominował motyw koralu – tradycyjnego elementu stroju ludowego, kojarzonego ze świętem, szczęściem i radością, a teraz także z południem Polski.

 

 

Nie widzieliście korali w Krakowie? Możecie zobaczyć je jeszcze w Warszawie. Pojechały do stolicy, by tam ozdobić Pałac Kultury i Nauki (17-22 sierpnia). Później cieszyć się nimi będą kuracjusze w Krynicy-Zdroju i uczestnicy Forum Ekonomicznego.

W ciekawy sposób gigantyczną biżuterię wykorzystano także w 2006 r. do promocji  sklepów firmy Accessorize w jednym ze szwajcarskich miasteczek. Po drobnych, kosmetycznych wręcz przeróbkach elementy przestrzeni miejskiej zamieniły się w łańcuszki, kolczyki i inne ozdoby.

 

 

Karolina Potempa

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

RAPORTY

W naszym raporcie przenalizowaliśmy jaki jest rodzimy obszar IT w sektorze kosmicznym, z dwóch perspektyw – od strony rozwoju biznesu i realizowanych projektów, ale też okiem przedstawicieli działów HR badanych przez nas podmiotów. Po wykonaniu przedmiotowego badania, widzimy już jak niesamowicie fascynującym światem jest sektor kosmicznego IT.

WARTO WIEDZIEĆ

TAGI

Zainteresował Cię ten insight?

Dowiedz się więcej o naszym doświadczeniu i przekonaj się, w jaki sposób odpowiemy na Twoje potrzeby!

Podobne publikacje

Pracując na stanowiskach kreatywnych, można szybko dostrzec, że w tego typu pracy liczą się nie tylko pomysły, ale także umiejętność efektywnego zarządzania czasem. Dobrze dobrany zestaw narzędzi może przyspieszyć i usprawnić wykonywanie obowiązków każdemu, kto na co dzień zmaga się z tworzeniem treści. W tym artykule przedstawimy kilka niezawodnych rozwiązań, które pozwolą odciążyć Cię od rutynowych zadań i ułatwić Twój codzienny proces projektowania oraz sprawić, że przyszłe ASAPy faktycznie będą realizowane tak szybko, jak to możliwe.

Gdy wyszukujemy w sieci frazę „przemysł i komunikacja” wśród wyników najczęściej pojawiają się hasła związane z transmisją danych, wydajną komunikacją sieciową, porozumiewaniem się robotów, Internetem Rzeczy (IoT) czy Przemysłem 4.0. I bardzo słusznie, jednak nie o takiej komunikacji będę dziś pisać. W zamian pokażę na przykładzie czterech różnych obszarów, że przemysł – podobnie jak każda inna branża – potrzebuje przemyślanej strategii komunikacji opartej o działania PR, które są dopasowane do celów biznesowych firmy i różnych grup odbiorców.