Czerwone korale, czerwone niczym wino…

W Krakowie świętowano -Sukiennice obchodziły  swoje 755 urodziny. Z tej okazji władze Małopolski postanowiły udekorować ten najstarszy dom handlowy w Polsce gigantycznym naszyjnikiem zbudowanym z 30 korali.

Ciekawy ambient skrywa w sobie również niespodziankę . Zaglądając do wnętrza kul można  obejrzeć na specjalnych ekranach pokaz trójwymiarowych fotografii przedstawiających  atrakcje regionu.

Ekspozycja jest częścią kampanii wizerunkowej województwa małopolskiego, realizowanego pod hasłem: Zobacz, co kryje Małopolska. To kontynuacja działań prowadzonych w latach ubiegłych, w których również dominował motyw koralu – tradycyjnego elementu stroju ludowego, kojarzonego ze świętem, szczęściem i radością, a teraz także z południem Polski.

 

 

Nie widzieliście korali w Krakowie? Możecie zobaczyć je jeszcze w Warszawie. Pojechały do stolicy, by tam ozdobić Pałac Kultury i Nauki (17-22 sierpnia). Później cieszyć się nimi będą kuracjusze w Krynicy-Zdroju i uczestnicy Forum Ekonomicznego.

W ciekawy sposób gigantyczną biżuterię wykorzystano także w 2006 r. do promocji  sklepów firmy Accessorize w jednym ze szwajcarskich miasteczek. Po drobnych, kosmetycznych wręcz przeróbkach elementy przestrzeni miejskiej zamieniły się w łańcuszki, kolczyki i inne ozdoby.

 

 

Karolina Potempa

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Zainteresował Cię ten insight?

Dowiedz się więcej o naszym doświadczeniu i przekonaj się, w jaki sposób odpowiemy na Twoje potrzeby!

Podobne publikacje

Ostatnie kilka lat w sieci nieprzerwanie mija pod ogromnym i migoczącym na wszystkie możliwe kolory znakiem influencerów. Internetowi celebryci szturmem wdarli się w grono obserwowanych przez nas osób. Z biegiem czasu ich potencjał wizerunkowy i sprzedażowy doceniły również marki coraz częściej decydując się na współpracę z twórcami contentu. Czego możemy spodziewać się po treściach sponsorowanych w najbliższych miesiącach?  

Eventy online na stałe zagościły już w świecie marketingu i biznesu. Ta niezbędna w okresie pandemicznych zakazów forma spotkań otworzyła nowe możliwości oraz zadziwiła naprawdę dobrym dotarciem. Organizacja wydarzenia w wirtualnym świecie nie uprościła jednak organizatorom pracy. Niezależnie od tego, czy planujemy wyjazd na karaibską plażę, czy przenosimy na nią uczestników jedynie wirtualnie – wszystko wymaga dokładnego zaplanowania, sprawdzenia i wdrożenia.