Logo Planet Partners – Kolor

Czerwone korale, czerwone niczym wino…

W Krakowie świętowano -Sukiennice obchodziły  swoje 755 urodziny. Z tej okazji władze Małopolski postanowiły udekorować ten najstarszy dom handlowy w Polsce gigantycznym naszyjnikiem zbudowanym z 30 korali.

Ciekawy ambient skrywa w sobie również niespodziankę . Zaglądając do wnętrza kul można  obejrzeć na specjalnych ekranach pokaz trójwymiarowych fotografii przedstawiających  atrakcje regionu.

Ekspozycja jest częścią kampanii wizerunkowej województwa małopolskiego, realizowanego pod hasłem: Zobacz, co kryje Małopolska. To kontynuacja działań prowadzonych w latach ubiegłych, w których również dominował motyw koralu – tradycyjnego elementu stroju ludowego, kojarzonego ze świętem, szczęściem i radością, a teraz także z południem Polski.

 

 

Nie widzieliście korali w Krakowie? Możecie zobaczyć je jeszcze w Warszawie. Pojechały do stolicy, by tam ozdobić Pałac Kultury i Nauki (17-22 sierpnia). Później cieszyć się nimi będą kuracjusze w Krynicy-Zdroju i uczestnicy Forum Ekonomicznego.

W ciekawy sposób gigantyczną biżuterię wykorzystano także w 2006 r. do promocji  sklepów firmy Accessorize w jednym ze szwajcarskich miasteczek. Po drobnych, kosmetycznych wręcz przeróbkach elementy przestrzeni miejskiej zamieniły się w łańcuszki, kolczyki i inne ozdoby.

 

 

Karolina Potempa

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

RAPORTY

W naszym raporcie przenalizowaliśmy jaki jest rodzimy obszar IT w sektorze kosmicznym, z dwóch perspektyw – od strony rozwoju biznesu i realizowanych projektów, ale też okiem przedstawicieli działów HR badanych przez nas podmiotów. Po wykonaniu przedmiotowego badania, widzimy już jak niesamowicie fascynującym światem jest sektor kosmicznego IT.
Pierwsze w Polsce badanie wizerunku sektora kosmicznego zawierający analizę medialną sektora oraz wyniki badania jakościowego.

WARTO WIEDZIEĆ

TAGI

Zainteresował Cię ten insight?

Dowiedz się więcej o naszym doświadczeniu i przekonaj się, w jaki sposób odpowiemy na Twoje potrzeby!

Podobne publikacje

Opowiadanie historii jest tym, co już od początków istnienia ludzkości umożliwiało dzielenie się doświadczeniami, przekazywanie wiedzy i łączenie się z innymi na poziomie emocjonalnym. Współcześnie, storytelling stał się również istotnym elementem komunikacji wielu marek. W 2024 roku wraca do gry ze zdwojoną mocą. Na co zwrócić uwagę tworząc jego cyfrową wersję?  

Czego życzą sobie PR-owcy? Samych wygranych przetargów, dodatkowej godziny w ciągu doby i serialu, który pokaże światu na czym naprawdę polega nasza praca – przynajmniej według członków naszego zespołu! Spełnienie tych marzeń może być trudne, dlatego w naszym PRezentowniku znajdziesz propozycje praktycznych i łatwiejszych do zdobycia prezentów dla Twojego PR-owca.

Podjęcie przez firmy aktywności w mediach stanowi często ważny element w układance strategii komunikacyjnej marki lub produktu. Ocena skuteczności pozwala określać kierunki kolejnych działań. Jak to zrobić w przypadku PR-u? Czy to możliwe?