Genialny znawca filmu w reklamie Canal+ | Planet Partners

Genialny znawca filmu w reklamie Canal+

Canal + zaskoczył swoich francuskich widzów reklamą ze znakomitym znawcą filmu, Paulem Bearman, który opowiada o swojej pasji do kina i wszystkim,  co wiąże się  z robieniem dobrych filmów. Nic w tym nadzwyczajnego? A czy mówiłam już, że Paul to niedźwiedź?

Spot reklamowy przenosi nas na plan filmu, gdzie Paul Bearman zabiera nas w ekscytującą podróż pokazującą, jak robi się wielkie produkcje. Paul doradza aktorom, scenografom, pisze scenariusze i jeszcze dyryguje własną orkiestrą. To jeden z tych  „gości od wszystkiego”, którego śmiało można by nazwać człowiekiem renesansu, gdyby człowiekiem był. 🙂

Skąd, charyzmatyczny, pełen pasji, kreatywny i uwielbiany przez ekipę, Paul Bearman ma wiedzę na temat każdej dziedziny kinematografii i gdzie się tego wszystkiego nauczył?  Odpowiedź przynosi nam zakończenie spotu:

Reklama Canal+ powstała w ramach kampanii, której celem było podkreślenie, jak dobre są produkowane przez stacje filmy. Również spot ma wszystko to, co powinna zawierać każda dobra produkcja: genialny scenariusz, zaskakujące zwroty akcji, świetną muzykę, doskonałe kreacje aktorskie, efekty specjalne. Dostarcza nam również wielu emocji i powoduje, że na twarzach oglądających pojawia się duży uśmiech.

Ciekawym zabiegiem było wsparcie reklamy telewizyjnej działaniami z zakresu media relations, w ramach których w mediach pojawiły się prawdziwe wywiady z uroczym Paulem Bearmanem.

 

Karolina Potempa