Logo Planet Partners – Kolor
WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ, W JEDNYM MIEJSCU

Komunikacja i Public Relations

Tworzysz innowacyjne produkty, a my umiemy o nich opowiedzieć. Prowadzimy skuteczne działania z zakresu komunikacji i Public Relations, które pozwalają nam docierać do precyzyjnie określonych grup odbiorców. Wiemy jak dobrać strategię i narzędzia by realnie wspierać Twoje cele – te komunikacyjne i te biznesowe.

Komunikacja dopasowana do Twoich potrzeb

Mówimy językiem biznesu, przemysłu i technologii i wiemy, jak się komunikować, by zostać usłyszanym. Umiemy docierać do specjalistów branży i tłumaczyć trudne zagadnienia szerokiej publiczności. Partnerzy biznesowi, potencjalni pracownicy, przedstawiciele administracji i samorządu, a może otoczenie lokalne?

Powiedz nam, do kogo chcesz dotrzeć, a my sprawimy, że dowie się o Twoich produktach i usługach.

B2B

Komunikacja do biznesu

NASZA SPECJALIZACJA

B2C

Komunikacja do konsumentów

B2G

Komunikacja do administracji publicznej

OBIERZ KIERUNEK NA SUKCES

Znajdziemy najlepszą drogę do osiągnięcia Twoich celów

OFEROWANE USŁUGI

Od 16 lat rozwijamy portfolio narzędzi i wiemy jak je wykorzystywać, żeby skutecznie osiągać Twoje cele. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy je połączyć, by wzajemnie wspierały i uzupełniały swoje działanie, tworząc optymalny system komunikacyjny.

DOSTĘPNE TERMINY

Media relations

Dbamy, by Twoja marka pojawiała się w kluczowych mediach, dzięki wysokiej jakości komunikatom

Raporty branżowe

We współpracy z agencjami badawczymi tworzymy wysokiej jakości raporty, w których Twoja marka występuje jako ekspert i patron

Investor relations

Komunikacja z inwestorami dostosowana do potrzeb rynku. Edukujemy inwestorów w zakresie Twojego biznesu, dobieramy narzędzia i kanały, które pozwalają do nich dotrzeć.

Pozycjonowanie ekspertów

Budujemy markę ekspercką przedstawicieli Twojej firmy w mediach i przestrzeni publicznej

Media społecznościowe

Prowadzimy i rozwijamy Twoje kanały w mediach społecznościowych w zgodzie z nowymi trendami i najbardziej angażującymi formatami

Digital

Dbamy o spójność komunikacji na każdym polu: od grafik na social media po drukowane ulotki czy katalogi. Prowadzimy kampanie reklamowe w internecie i mediach społecznościowych.

Content marketing

Tworzymy wartościowe i przekonujące treści na Twojego bloga, stronę internetową i do kampanii promocyjnych w kanałach zewnętrznych

Działania eventowe

Organizujemy i koordynujemy konferencje i spotkania, które przyciągną uwagę mediów i Twoich odbiorców

Public affairs

Komunikacja skierowana do administracji publicznej: łączymy media relations, issue management z działaniami z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

WSPÓŁPRACUJEMY Z MIĘDZYNARODOWYMI PARTNERAMI

Daj się zobaczyć na globalnych rynkach

NASZE DOŚWIADCZENIE

Sprostaliśmy setkom wyzwań, podejmiemy też Twoje!

Z sukcesem realizowaliśmy kampanie komunikacyjne i PR-owe dla klientów z Polski i Europy, działających w różnorodnych branżach. Wprowadzenie na rynek nowej marki, komunikacja technologii kosmicznych, event edukacyjny czy premiera najnowszego smartfona – mamy na to sposób.

Niezależnie od tego, czy debiutujesz na rynku czy działasz od lat, Twój produkt jest niszowy czy chcesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, działasz w branży nowych technologii, odnawialnych źródeł energii, a może kosmicznej  i obronności. Przekonajmy się, czego możemy razem dokonać.

DOSTĘPNE TERMINY

IT I NOWE TECHNOLOGIE

CYFROWA TRANSFORMACJA, INTERNET OF THINGS (IOT), OPROGRAMOWANIE, RYNEK PRACY, ELEKTRONIKA UŻYTKOWA

KOSMOS I BEZPIECZEŃSTWO

ROZWIĄZANIA DLA BRANŻY KOSMICZNEJ, WYDARZENIA, TECHNOLOGIE KWANTOWE, SEKTOR OBRONNY, EDUKACJA

PRZEMYSŁ I ENERGETYKA

INDUSTRY 4.0, PRODUKCJA I LOGISTYKA, INWESTYCJE, FOTOWOLTAIKA

Odtwórz wideo

Zróbmy to razem!

Tworzysz innowacyjne produkty, technologie i rozwiązania. Chcesz pozytywnie wpływać na świat. A my chcemy Ci w tym pomóc!

Wierzymy, że komunikacja ma moc kształtowania rzeczywistości, dlatego odpowiednie wspieranie rozwiązań budujących dobrą przyszłość jest kluczowe. Razem staniemy się częścią zmiany: przygotujemy dla Ciebie strategię komunikacji, znajdziemy najlepsze konteksty komunikacyjne, dobierzemy narzędzia i razem sprawimy, że świat usłyszy o Twoich innowacjach.