Let's share

the future

W Planet Partners głęboko wierzymy, że komunikacja kształtuje przyszłość.

Nasza misja

Komunikacja projektu w ponad 20 krajach, skuteczna kampania B2B wspierająca sprzedaż czy dotarcie jednego dnia do kilku milionów odbiorców poprzez kreatywną współpracę z influencerami? To wyzwania, które podejmujemy, łącząc efektywną komunikację nowych technologii z nieszablonowym podejściem i kreatywnością. Naszą misją jest projektowanie i wdrażanie przemyślanej komunikacji opartej na realiach danej branży oraz lokalizowanie globalnych strategii i założeń marek tak, aby realnie zwiększać ich wyniki biznesowe. Od kilkunastu lat jesteśmy zaufanym partnerem dla firm i organizacji z takich branż jak New Technology & IT, Space & Robotics, Healthcare, Public & NGO a także Consumer & Lifestyle.

Zespół Planet Partners tworzą pracujący w zespołach doświadczeni konsultanci, których łączy otwartość i ciekawość nowych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań z różnych branż. Kompleksowo planujemy i realizujemy dla naszych klientów strategie i kampanie komunikacyjne, dbamy o ich wizerunek w tradycyjnych i nowych mediach, a także reagujemy w sytuacjach kryzysowych. Wyróżnia nas analityczne podejście i umiejętność wykorzystywania danych w komunikacji, a także doświadczenie w komunikacji B2B oraz koordynowaniu działań w nawet w kilkudziesięciu krajach jednocześnie, dzięki obecności w dwóch międzynarodowych sieciach PR.

16

Lat doświadczenia

17

Członków zespołu

80NPS

Zadowolenie klientów

80+

Międzynarodowych partnerów

10+

Nagród branżowych

Międzynarodowa współpraca

Jesteśmy członkiem międzynarodowych sieci agencji komunikacyjnych (GlobalCOM PR, United Partners), dzięki czemu możemy skutecznie wspierać naszych Klientów nie tylko w Polsce, ale także zagranicą, zapewniając im lokalne doświadczenie w ponad 60 krajach. Jesteśmy również członkiem założycielem sieci agencji dedykowanych sektorowi kosmicznemu – Space Communications Alliance.

Nasz zespół

Wierzymy, że w zespołowości tkwi siła. Współpracujemy, pomagamy sobie i konfrontujemy różne podejścia.